بهترین کانال های ایتا را عضو شوید 🚀 [معرفی ۵۶ کانال برتر در پیام رسان ایتا 🧡 ]

فهرست محتوای این صفحه ⬇️ پنهان کردن

پیام رسان ایتا با هدف برآوردن کلیه نیازهای کاربران ایرانی در یک برنامه پیام‌رسان طراحی شده است. در ایتا شما می‌توانید به سهولت با دوستان خود گفتگو کنید، فایل‌های خود را به اشتراک بگذارید، گروه و کانال بسازید و از قابلیت‌های پیشرفته ایتا برای مدیریت و شخصی‌ سازی نرم افزار خود استفاده کنید.

در پیام رسان ایتا کارهای بانکی خود را انجام دهید شارژ بخرید یا از کانال های فروشگاهی خرید کنید.

با استفاده از پیام رسان ایتا در هزینه‌های اینترنت خود صرفه جویی کنید استفاده از برنامه ایتا باعث می‌شود هزینه‌های اینترنت شما ۶۶ درصد کاهش پیدا کند.

محاسبه یک سوم ترافیک اینترنت هنگام استفاده از پیام رسان ایتا و دانلود از کانال‌های ایتا در همه شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت وجود دارد.

در پیام رسان ایتا رابطه کاربری آشنا خواهید دید که باعث می شود به آسانی با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و تجربه لذت بخش داشته باشید همچنین شما یک فضای ابری نامحدود دارید. فایل های خود را در نسخه ویندوز آپلود کنید تا هر زمان در نسخه موبایل فایل را دریافت و استفاده کنید

شما میتوانید از پیام رسان ایتا روی موبایل اندرویدی خود استفاده کنید یا آنکه ایتا را روی لپ تاپ خود که با سیستم عامل ویندوز کار می کند نصب کنید. چند هفته اخیر نسخه ویژه برای موبایل های با سیستم عامل ios هم عرضه شده است.

همچنین با استفاده از سایت ایتایار که به عنوان دستیار هوشمند ایتا فعالیت می کند می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید با ایتایار کانال های خود را مدیریت کنید همچنین تنظیمات گروه های خود را در دست داشته باشید

حقوق مادی و معنوی پیام رسان ایتا متعلق به شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز است.

بهترین کانال های ایتا را عضو شوید

در این صفحه از سایت نوجوانیا به شما نوجوانان عزیز مجموعه ۵۰ مورد از بهترین کانال های ایتا را معرفی می کنیم. این کانال ها در موضوعات مختلف خبری مذهبی ورزشی فروشگاهی و … هستند.

برخی از کانال ها مثل کانال ایتایی ها و برخی از گروه‌ها مناسب مدیران کانال ها هستند که پیشنهاد می کنیم عضو شوید. این فهرست به مرور تکمیل میشود.

راستی برای استفاده از امکانات جدید ایتا همیشه نسخه بروز پیام رسان ایتا رو از سایت ایتا eitaa.com یا صفحه این برنامه در کافه بازار یا مایکت و… دریافت کنید.

خب در این فهرست قبل از همه کانال های مرتبط با گروه تحریریه نوجوانیا را معرفی می کنیم. کانال های بنیانا و سمت خدا و نوجوانیا و… در این فهرست ، قبل از بقیه کانال ها هستند.

نکته : برای راحتی کار شما مخاطبین عزیز ، لینک کانال ها به صورت لینک عمومی قرار می گیرد. و از لینک عضویت (join) استفاده نمیشود . این به معنی است که شما بعد از ورود به کانال اگر از مطالب کانال خوشتون اومد باید دکمه عضویت در پایین کانال رو بزنید.

کانال های رسمی امام خامنه ای در ایتا ( khamenei_ir )

اولین مورد از بهترین کانال های ایتا ، مربوط به کانال های امام خامنه ای ، نائب عام امام مهدی علیه السلام و مرجع تقلید بزرگ شیعیان جهان است.

دفتر مقام معظم رهبری و پایگاه حفظ و نشر آثار امام خامنه ای مجموعا هفت کانال در پیام رسان ایتا دارد. ما تصمیم گرفتیم به جهت دسترسی بهتر ، لینک عضویت همه کانال های امام خامنه ای در همه پیام رسان ها و همه شبکه های اجتماعی را در صفحه ای جدا فهرست کنیم.

مراجعه کنید به لینک » کانال های امام خامنه ای در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها 💞 [معرفی ۱۰ مجموعه کانال رهبری]


کانال حجت الاسلام علیرضا پناهیان ( panahian_ir )

کانال استاد پناهیان یکی از بهترین کانال های ایتا و پرمخاطب ترین کانال ها هست. تا زمان نگارش این متن کانال استاد پناهیان ۹۳.۰۰۰ عضو دارد.

کانال بنیانا ( bonyana )

در کانال بنیانا می‌توانید خلاصه‌ای از جدیدترین مقاله ها و مطالب سایت بنیان آن را بخوانید همچنین فایل های صوتی متنی و فیلم های این وب سایت را دریافت کنید.

کانال نوجوانیا | دختران مسجدی و پسران مسجدی ( nojavania )

در کانال نوجوانان شما می توانید آخرین و مهم ترین خبرهای مساجد را بخوانید از جدیدترین کتاب ها مطلع شوید و فیلم های آموزشی احکام را تماشا کنید.

کانال سمت خدا گزیده سخنان مهمانان برنامه ( samtekhoda3_text )

در کانال سمت خدا گزیده سخنان کارشناسان برنامه سمت خدا شبکه سه را بخوانید پاراگراف های کوتاه که تنها از چند جمله تشکیل شده اند و مهم ترین سخنان و نکات اساتید برنامه را پیگیری کنید.

کانال …… ( )

این بخش مربوط به یکی از کانال‌های سایت نوجوانیا است که به زودی شروع به کار می‌کند.

کانال …… ( )

این بخش مربوط به یکی از کانال‌های سایت نوجوانیا است که به زودی شروع به کار می‌کند.

کانال خبرگزاری فارس در ایتا ( farsna )

کانال خبرگزاری فارس به صورت رسمی از سوی خبرگزاری مدیریت می شود خبرگزاری فارس بزرگترین و مهمترین خبرگزاری ایران است که هزاران خبرنگار و دهها شعبه در نقاط مختلف دنیا دارد شما می توانید سریع تر از همه جا خبر های مهم را در این کانال پیگیری کنید مطالب کانال همه خبرهای سیاسی فرهنگی اجتماعی و ورزشی مذهبی و… را شامل می‌دهد.

کانال خبرگزاری تسنیم ( tasnimnews )

خبرگزاری تسنیم یکی از مهمترین خبرگزاری‌های ایران است. تعداد بازدید کننده های این خبرگزاری در هر ماه بسیار بیشتر از خبرگزاریهای معروف دشمن با ایران است.

کانال باشگاه خبرنگاران جوان در ایتا ( yjcnewschannel )

باشگاه خبرنگاران جوان هم به صورت رسمی در پیام رسان ایتا کانال دارد لینک کانال هم در سایت این خبرگزاری ذکر شده است مطالب کانال باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir در همه موضوعات ارسال می‌شود.

کانال ایتایی ها ( eitaiha )

کانال ایتالیایی ها دورهمی طرفداران پیام رسان ایتا است. در این کانال مهمترین خبرهای ایتا منتشر می شود هم چنین آموزش های مخصوص مدیران و کانالها و ادمین ها منتشر می‌شود.

کانال روشنگری ( Roshangari_ir )

سایت روشنگری یک وب سایت معتبر است و به عنوان سرویس اشتراک فیلم فعالیت میکند در این سایت می توانید فیلم های خود را آپلود کنید تا همه تماشا کنند منتخب فیلمهای روشنگری در این کانال منتشر می‌شود.

کانال دبخند ( de_bekhand )

کانال دبخند یک کانال طنز است جدیدترین فیلم های طنز را در این کانال تماشا کنید. هر روز صدها جوک و لطیفه های جدید بخوانید.

کانال جوک (حوزه) حلال

در توضیح این کانال ایتا نوشته شده است : با تشکر از همراهی شما این کانال مربوط به هیچ جایی نمیباشد.
همه از خداییم و به سوی خدا برمیگردیم کانالی برای شادی مومنین عزیز

کانالهای معتبر فروشگاهی

این کانال به معرفی کانال های فروشگاهی ایتا می پردازد. بدون اینکه در خود کانال محصولی برای فروش باشد. ده‌ها نمونه از کانال های فروش لباس و کتاب و عطر و انگشتر و چادر و صنایع دستی و مواد غذایی و ساعت و سیسمونی و … در این کانال مختصر و مفید معرفی شده است.

در توضیح رویه این کانال نوشته شده است : کانالهایی که در اینجا معتبر اعلام میشوند؛ توسط مشتریانی که از آنهاخرید کرده اند، معرفی شده اند؛یعنی بهتر راه شناخت!

کانال بیداری ملت در ایتا ( bidariymelat )

کانال بیداری ملت هم یکی از پر مخاطب ترین کانال های ایتا است. مهمترین مقاله ها و گزارش های سیاسی فرهنگی را در این کانال ایتا بخوانید

کانال روزنامه کیهان ( kayhannewspaper )

روزنامه کیهان به صورت رسمی در ایتا کانال دارد و تاکنون بارها لینک کانال خود را در روزنامه چاپی هم به صورت عمومی منتشر کرده است.

کانال سایت شهید آوینی در ایتا ( sh_aviny )

سایت شهید آوینی از قدیمی ترین وبسایت های مذهبی ایران است بسیاری از مومنین ایرانی از دهه ۸۰ این سایت را به یاد دارند. وبسایت شهید آوینی ( www.aviny.com ) همچنان یکی از پر بازدید ترین سایت های ایران است و همچنین مرجعی برای دانلود محصولات فرهنگی است.

کانال مسجد مقدس جمکران در ایتا ( Jamkaran_ir )

وب سایت رسمی مسجد مقدس جمکران که یکی از مهمترین میعادگاه های منتظران امام مهدی علیه السلام است به صورت رسمی در ایتا کانال دارد . اخبار مهم مسجد جمکران و ساعات برنامه ها را در این کانال پیگیری کنید. هر روز یک حدیث هم منتشر میشود یا یک کتاب از نشر جمکران معرفی می شود.

کانال رسمی پیام رسان ایتا ( eitaa )

خوب ما مخاطبین ایتا برای که جدیدترین اخبار ایتا را بدانیم و نسخه های جدید را دانلود کنیم لازم است در کانال رسمی نرم‌افزار عضو باشیم در گذشته این عضویت در ابتدای ورود به نرم افزار انجام می شد اما از یک سال پیش هر فرد باید خودش در کانال رسمی نرم افزار ایتا به دلخواه عضو شود.

کانال رسمی راهنما و قوانین سامانه پرداخت ایتا ( Pardakht )

با سامانه پرداختی تا می‌توانید قبوض خود را بپردازید شارژ بخرید. پول منتقل کنید. در کانال فروشگاهی خود فاکتور صادر کنید. همچنین با سامانه پرداختی ایتا می توانید کانال خود را با دریافت وجه به کسی بفروشید.

در کانال های مذکور قوانین و اخبار سامانه پرداختی تا را بخوانید. سامانه پرداختی ایتا رسمی است و احراز هویت با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت بانک‌های کشور به صورت آنلاین انجام میشود.

کانال افسران جوان جنگ نرم ( Afsaran_ir )

کانال افسران جوان جنگ نرم از قدیمی‌ترین و مهمترین کانالهای سیاسی ایران است این کانال مربوط به سایت شبکه اجتماعی افسران جوان جنگ نرم است هرچند این شبکه اجتماعی منحل شده است اما مدیران این شبکه اجتماعی همچنان این کانال را به‌روزرسانی می‌کنند.

کانال رسمی سایت تبیان د ر پیام رسان ایتا ( tebyanonline )

سایت تبیان یکی از قدیمی ترین و مهمترین و البته یکی از پر بازدید ترین وب سایت های ایران است که از ۱۵ سال گذشته تا امروز به روزرسانی می شود. جوانان حدوداً ۳۰ ساله ایران وب سایت تبیان را از دهه هشتاد به یاد دارند آن روزها که به مخاطبین و اعضای وب سایت تبیان اشتراک اینترنت رایگان اهدا می شد البته با قرعه کشی. کانال تبیان در ایتا با شعار خانواده آگاه|امیدوار|توانمند فعالیت میکند و تقریبا همه مطالب کانال تولیدی تیم تحریریه کانال تبیان است.

کانال جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی ( jebheh )

یکی از فعال ترین کانال های پیام رسان ایتا کانال جبهه انقلاب در فضای مجازی است. پیشنهاد می کنیم حتماً در این کانال عضو شوید اساتید مختلف جبهه انقلاب را پیگیری کنید. این کانال به تبلیغ همه نرم افزارهای ایرانی می‌پردازد چه نرم افزارهای مرتبط با اینترنت مثل پیام رسان ها و یا نرم افزارهای دیگر. این کانال توسط استاد روح الله مومن نسب عزیز اداره می‌شود.

شما نوجوانان عزیز می توانید بیانیه اعلام اهداف جبهه را در این لینک بخوانید. کانال جبهه انقلاب در همه پیام رسان های ایرانی با شناسه jebheh در دسترس شماست.

کانال رها شو ( rahasho )

پیشنهاد می کنیم حتما عضو این کانال شوید و به صورت ویژه به نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال شناخت راه ها و روش های ترک گناه هستید این کانال را دنبال کنیم. در این کانال روشهای ترک گناه خود ارضایی هم آموزش داده میشود. هم چنین با روش های مدیریت و کنترل غریزه جنسی آشنا میشوید

کانال فرمول رهایی ( formooleRahaee )

مثل کانال قبل که معرفی کردیم کانال فرمول رهایی هم در پیام رسان ایتا یک از کانال های خوب آموزشی برای ترک گناه است همچنین شما می توانید سوالات آن را از مدیر کانال بپرسید پیشنهاد می کنیم اگر دنبال روش‌های ترک گناه خود ارضایی هستید این کانال را عضو شوید. گناه خودارضایی یا استمنا یکی از گناهان کبیره است که هر لحظه که انسان را از خدا دور می کند. کانال فرمول رهایی یک وب سایت هم دارد که می توانید نوشته های آن را در آدرس http://formoolerahaee.ir بخوانید

کانال طعم شیرین رهایی ( khoderzaii )

آن طور که در توضیحات کانال نوشته شده است : این کانال تحصصی ترک گناه خودارضایی است….
این کانال در تاریخ : ۹۷/۰۲/۰۴ تاسیس شده است. به نوجوانان عزیر پیشنهاد میکنیم عضو شوید.

کانال یک نفر از هشتاد میلیون ( yekaz80 )

کانال یک نفر از ۸۰ میلیون کانالی مربوط به وب سایتی با نام ” بلوغ راهی به سوی آسمان ” است. این وب سایت در لینک ( http://blugh.ir ) در دسترس است و البته مطالب آن هیچ وقت قدیمی نمیشود و همیشه آموزنده است

در کانال یک نفر از ۸۰ میلیون می توانید مطالب قبلی کانال را بخوانید یا با رویه جدید که کانال خبر های مهم را برای نوجوانان منتشر می‌کند آن را پیگیری کنید

کانال مه شکن ( meh_shekan )

کانال مه‌شکن یادداشت های روزانه و گلچین مطالب حجت الاسلام حیدری است پیشنهاد می کنیم برای پیگیری روزانه اخبار و حواشی رویدادها این کانال را دنبال کنید

کانال انتشارات راه یار ( raheyarpub )

کانال انتشارات راه یار ( نشر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ) در ایتا هرروز کتاب‌های مختلف را معرفی می کند. همچنین در این کانال به تناسب ایام مختلف کد تخفیف خرید کتاب قرار میگیرد که شما با استفاده از آن تخفیف می توانید کتاب های مختلفی را خرید کنید. انتشارات راه یار تاکنون صدها کتاب در موضوعات مختلف منتشر کرده است

کانال بنیاد ردم در برنامه ایتا ( radmiran )

بنیاد مصنویت اجتماعی ردم، یک بنیاد علمی آموزشی است که تاکنون دوره های مختلفی را به صورت مجازی و حضوری برگزار کرده است و اساتید مختلفی پایین بنیاد همکاری دارند علاوه بر این شما می توانید برخی از فیلم‌های دوره‌های برگزاری شده و صوت سخنان اساتید و گزارش‌های مردمی را در این کانال تماشا کنید

کانال انجمن گفتگوی دینی ( askdin_com )

انجمن گفتگوی دینی یا سایت اصلی ( http://askdin.com ) یک تالار گفت و گو برای پاسخ به سوالات شرعی است این وب سایت دست کم از ۹ یا ۱۰ سال گذشته مرجع مطمئنی برای یافتن پاسخ در باره سوالات تخصصی است. شما می‌توانید خلاصه‌ای از مطالب سایت را در این کانال پیدا کنید. هم چنین در سایت عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

کانال رسمی برنامه سمت خدا در ایتا ( samtekhoda3 )

کانال رسمی برنامه سمت خدا شبکه سه در روز حوالی ساعت ۱۳ از شبکه سوم سیما پخش می‌شود را پیگیری و دنبال کنید

کانال رجانیوز در ایتا ( rajanews )

کانال سایت خبری رجانیوز در ایتا خبرهای مهم سیاسی فرهنگی اجتماعی دینی ورزشی و حوادث ایران و جهان را منعکس می کند

کانال ابوذر منتظر القائم | پاسداران ( pasdaran_channel )

کانال جناب آقای منتظر القائم را در ایتا دنبال کنید. علاوه بر این که می توانید یادداشت ها و مطالب ایشان را بخوانید گزیده‌ای از بحث‌های گروه‌های مباحثه ایتایی را در این کانال بخوانید یا فیلم هایی که به‌صورت زیاد بازنشر می‌شوند را در این کانال پیدا کنید

کانال جنگ موریانه ها ( J_Narm )

کانال جنگ موریانه ها یک کانال فرهنگی است در واقع این کانال به مطالبه از مسئولین درباره مسائل فرهنگی می‌پردازد و همچنین مطالب مختلفی که بسیار جذاب هستند در کانال ارسال میشود. این کانال یک تقویم برای نشر مطالب دارد و در هر روز مطالبی با موضوع خاص منتشر میکند.

کانال حجت الاسلام حمید رسایی ( rasaee )

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و سردبیر هفته نامه ۹ دی هستند پیشنهاد می کنیم مطالب سیاسی ایشان را در این کانال پیگیری کنید

کانال مهدیاران ( Mahdiaran )

کانال مهدییاران زیر مجموعه موسسه مصاف ایرانیان متعلق به استاد رائفی پور است این کانال جدیدترین سخنان ده ها نفر از اساتید حوزه مهدویت را منتشر می کند عکس نوشته های جدید و ترجمه احادیث مهدویت و ویدیوهای جذاب را در این کانال تماشا کنید. تقریباً همه مطالبی کانال تولیدی خود کانال هستند

کانال رسمی موسسه مصاف ایرانیان | استاد رائفی پور ( masaf )

کانال رسمی موسسه مصاف در ایتا را با شناسه masaf فعالیت میکند. علاوه بر سخنان استاد رائفی پور شما می توانید جدیدترین اخبار سیاسی را هم بخوانید

کانال رسمی شبکه افق در ایتا ( ofogh_tv )

شبکه افق سیما که یکی از شبکه های رسانه ملی است را در ایتا دنبال کنید این کانال رسمی است و علاوه بر تبلیغ در خود شبکه افق در ایتا هم تیک آبی دارد به این معنا که سازندگان کانال با ارسال مدارک خود این کانال را در ایتا تایید کرده‌اند. در این کانال ویدیو های کوتاه و خلاصه از برنامه‌های شبکه و اخبار مهم قرار میگیرد

کانال کیهان بچه ها ( keyhanbacheha )

اگر در خانواده فرزند کوچک دارید یا اطرافتان یکم نونهال هست پیشنهاد میکنیم حتما عضو کانال کیهان بچه ها باشید. تا با مطالب این کانال بتوانید راحت تر با کودک خود صحبت کنید همچنین صوت و فیلم‌هایی که در کانال ارسال می شود را برای کودک خود پخش کنید. این کانال رسمی متعلق به مجله کیهان بچه‌ها است. نسخه چاپی مجله را هم از دکه های روزنامه بگیرید.

کانال ایده وانه در شبکه ایتا ( IDEAVANE )

تا به حال شده به دنبال ایده کار فرهنگی باشید یا دنبال انجام یک کار خوب فرهنگی و تشکیلاتی در مسجد یا مدرسه باشید سایت ایده وانه بایگانی ایده‌های مهم است که شما میتوانید در مدرسه مسجد دانشگاه اجرا کنید. اگر فعال فرهنگی هستید عضو کانال ایده وانه شوید.

کانال خیابان انقلاب ( kh_enghelab )

برای شما که پیگیری خواندن یادداشت های جوانان هستید کانال خیابان انقلاب مهم است. کانال خیابان انقلاب در ایتا را دنبال کنید تا یادداشتهای سیاسی فرهنگی اجتماعی جوانان ایرانی را بخوانید. یادداشتهای همه گروه‌های سیاسی در این کانال ارسال می‌شود.

کانال سایت عماریار ( ammaryar_ir )

شما می توانید با پیگیری کانال سایت عماریار در ایتا جدیدترین اخبار این وب سایت را ببینید سایت عمار یار یک سایت تماشای آنلاین فیلم است که شما میتوانید با خرید اشتراک ماهانه فصلی یا سالانه جدیدترین فیلم های سینمایی ایران و جهان را تماشا کنید. همچنین بسیاری از مستندهای جشنواره فیلم عمار در این سایت قابل تماشا و دریافت است. به تناسب ایام کد تخفیف خرید اشتراک عماریار در کانال منتشر می شود.

کانال طب سنتی | طب الائمه در ایتا

در این کانال ایتایی شما می توانید هر روز مطالب جدید و آموزنده درباره طب سنتی بخوانید. هم چنین می توانید پرسش ها و نظرات خود را برای مدیر کانال ارسال کنید.

کانال معرفی کانال های ایتا | رسمی

این کانال توسط تیم برنامه نویس ایتا مدیریت می شود. تا کنون نزدیک شش هزار کانال معرفی شده است. البته معرفی کانال ها شرایط خاصی دارد. مثلا اینکه کانال بیش از یک ماه عمر داشته باشد. یک هزار عضو یا بیشتر داشته باشد. مرتب بروز رسانی شود و…

شما می توانید در این کانال در دسته بندی های ۱-خبری ۲-ورزشی ۳-سیاسی ۴-فرهنگی ۵-سینما ۶-دانلود فیلم ۷-شخصیت ها ۸-سرگرمی ۹-دانستنی ها -۱۰-تجاری ۱۱-مذهبی ۱۲-سلامت ۱۳-آشپزی ۱۴-استانی ، بهترین کانال های ایتا را پیدا کنید

معرفی برترین گروه های پیام رسان ایتا

در ادامه مطلب تعدادی از گروه های مفید ایتا رو معرفی میکنیم. خب البته تعداد گروه های خوب بسیار زیاد است. اما در این بخش تعدادی از گروه هایی که نگارنده در آن ها عضو هست را معرفی میکنیم . همراه نوجوانیا باشید


گروه شناخت کانال های ایتا | کانال های فروشگاهی و فروش آنلاین لباس ، کفش و کتاب و ظروف آشپزخانه…

در این گروه درباره کانال های فروشگاهی و خرید و فروش در ایتا صحبت میشود. کانال های فروشگاهی از فروش لباس تا فروش کتاب و گلدان و… | شما می توانید در گروه نظرتون درباره کانال هایی که آن ها خرید کردید بنویسد.

سوپر گروه روشنگری

این گروه متعلق به کانال روشنگری است که شما می توانید مطالب سیاسی … بخوانید

گروه اتاق توییت در ایتا

این گروه محفل تبادل اندیشه و تضارب آراء است . افرادی از گروه های سیاسی مختلف نظرات خود را می نویسند و بعد پرسش ها و پاسخ ها مطرح میشود.

انجمن حامیان ایتا

این گروه بخشی از کانال ایتایی ها هست که بالاتر در فهرست برترین کانال های ایتا معرفی کردیم .

گروه چت حامیان ایتا

این گروه برای چت کردن طرفدران ایتا ایجاد شده است.

گروه انقلابیون ( سیاسی)

این گروه هم بخشی از گروه حامیان ایتا و کانال ایتایی ها هست.

ارتباط با مدیران پیام‌رسان ایتا

این گروه توسط جبه‍هٔ انقلاب اسلامی در فضای مجازی jebheh جهت طرح مستقیم پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما با مدیران پیام‌رسان «ایتا» ایجاد شده است…

گروه پشتیبان گام دوم انقلاب

این گروه خودجوش تشکیل شده است و عده ای از افراد دغدغه مند فضایی برای پرسش و پاسخ ایجاد کرده اند.

گروه فضای مجازی و دین

در توضیح رویه این گروه نوشته شده است : محیطی جهت تبادل نظر در فناوری ارتباطات و اطلاعات در اتمسفر دین.
هدف نهایی تبدیل ایران اسلامی به قطب جهانی این فناوری است.
اول قدم مبارزه با تفکر ما نمی توانیم است.


این صفحه در سایت نوجوانیا در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.