گروه های نوجوانیا

بسم الله الرحمن الرحیم . سلام به شما مومنین عزیز. از آذر ۱۴۰۲ تصمیم گرفتیم برای همکاری بیشتر و دریافت ایده ها و متن های تکمیلی شما عزیزان گروه های همفکری در پیام رسان بله ایجاد کنیم. از شما مخاطبین عزیز می خواهیم با عضویت در این گروه ها ، با توجه به اهدافی که در ادامه ذکر شده است ، دست یاری برسانید…{درخواست داریم حتما بخش اهداف گروه ها و قوانین گروه ها را بخوانید … }

اهداف گروه های نوجوانیا

بسم الله الرحمن الرحیم
1- ایده پردازی برای نوشتن و نشر مطالب در کانال و وبگاه
2- دریافت متن یا لینک از شما مومنین برای درج در وبگاه در یا کانال
3- دریافت توضیح و متن و… برای تکمیل صفحات و مطالبی که قبلا در وبگاه منتشر شده است …
4- همیاری و همکاری و همفکری برای نشر و بازنشر مطالب ( لینک مقالات ) در ایتا و بله و ویراستی و توییتر و…
5- ارائه گزارش کارهایی انجام دادیم یا انجام میدهیم یا شما مومنین انجام داده اید …
6- دریافت بازتاب های خبری و دریافت گزارش از بازنشرها و…
7- دریافت ایده و انتقاد و پیشنهاد و پرسش درباره آنچه در وبگاه یا کانال یا … منتشر میشود…
8- پرسش و پاسخ درباره مطالب اخبار و … برنامه ریزی برای پاسخ به شبهات جوانان در موضوعات مرتبط با گروه ها

لینک کانال های نوجوانیا

نکته :‌ نوع مطالبی که در هر رسانه منتشر میشود با نگاهی به نام آن مشخص است… با توجه به علاقه خود عضو شوید و برای تولید و یا توزیع و بازنشر مطالب همکاری و همفکری کنید … یا به پرسش ها پاسخ دهید و…

قوانین گروه های نوجوانیا

📚 قوانین عضویت در گروه های مذکور : 1 – همراهان رسانه نوجوانیا 2 – همراهان رسانه رئیس جمهور رئیسی 3 – همراهان رسانه ولا تقربوا الزنا 4- همیاری پویش « رای میدهیم »

⏹ خلاصه قوانین

رعایت همه احکام اسلامی برای همه کاربران و اعضای گروه های مذکور در بله الزامی است. هر نوع رفتار و نشر متن و نظرات برخلاف احکام اسلام موجب محدودیت کاربر میشود.

جریمه حساب کاربری در گروه های مذکور چگونه است؟ در مرحله اول برای چند روز اکانت فرد خطا کننده محدود میشود (اجازه ارسال متن ندارد) و در مرحله دوم در صورت تکرار گناه اکانت مذکور به صورت کامل از گروه حذف میشود.

⏹ مشروح قوانین عضویت در گروه های مرتبط …

1.قوانین عضویت در گروه های مرتبط مطابق با احکام دین مبین اسلام است. کاربران عضو گروه های مرتبط اجازه نوشتن متن شامل غیبت و تهمت را ندارد همچنین نشر هرگونه دروغ و خبر نامید کننده یا طرفداری از مستکبرین فعلی دنیا از جمله آمریکا و داعش و آل سعود و… شامل مواردی است که اکانت کاربر را با جریمه روبرو میکند.

2.مدیران و تیم تحریریه گروه های مرتبط در زمینه پاسخ به سوالات شرعی و شبهات موردی کاربران وظیفه ای ندارند. بدیهی است کاربران باید هر سوال شرعی خود را در سایت مرجع تقلید خود یا سایت هایی که توسط حوزه علمیه معرفی شده است از جمله سایت ” مرکز ملی پاسخ به سوالات دینی pasokhgoo.ir ” و … مطرح کنند. هرگونه طرح سوالات شبهه برانگیز در متن نظرات ” گروه های مرتبط ” خطا است و اکانت کاربر را با جریمه و تعلیق روبرو میکند. کاربرانی که عضو گروه می شوند یا پایین مطالب کانال نظر می نویسند باید همه قوانین را بپذیرند .

3.چنانچه کاربران در صحبت ها و متن نظرات خود کلمات نامناسب (ناسزا و فحش) به کار ببرند در مرحله اول چند روز تعلیق می‌شوند (اجازه ارسال نظر ندارند) و در مرتبه دوم اکانت آنها کاملاً غیر فعال میشود (از گروه حذف میشود)

4.ما در ” گروه های مذکور ” کاملا به احکام حق مولف و ناشر پایبند هستیم و از همه اعضای گروه می‌خواهیم در هنگام بازنشر یا اشاره به متنی منبع آن را ذکر کنند

5.نشر هر گونه موارد تبلیغات که معرفی کننده یا تبلیغ کننده برند تجاری خاصی باشد ممنوع است و شامل موارد جریمه میشود

6.استفاده از نام کاربری (شناسه انگلیسی یا اسم فارسی) مشابه نام سازمان ها ادارات موسسات دولتی و خصوصی و افراد مشهور مجاز نیست و شامل جریمه می شود ( استفاده از نام موسسات دولتی و خصوصی و افراد حقوقی توسط افراد حقیقی ممکن است باعث هزینه برای گروه و ایجاد شکایت نامه ها علیه ما شود)

7.امید داشتن و شاد زیستن یکی از جوانب دین داری ما است لذا در هنگام پاسخ به نظرات دیگران و نوشتن نظر خود از به کارگیری الفاظ و جملاتی و پاراگراف هایی که باعث دلسردی و نا امیدی و افسردگی کاربران دیگر می‌شود خودداری کنید ( در صورت مشاهده عضویت شما در گروه با محدودیت مواجه میشود)

8.شما با عضویت در گروه و پذیرفتن قوانین ملزم به رعایت احکام شرعی هستید در واقع اعضای گروه می بایست همان احکامی را که در فضای عیان (مسجد و خیابان) رعایت می‌کنند در فضای رایان (اینترنت) و بستر مجازی ” گروه های مذکور ” در بله رعایت کنند.

9.اعضای گروه اجازه ندارند تصویر برهنه یا بی حجاب شرعی خود را به عنوان تصویر پروفایل استفاده کنند. هرگونه استفاده از تصاویر نامناسب یا تصاویر دختران و پسران موجود در صفحه جستجوی گوگل ممنوع است. خواهران و برادران بزرگوار میبایست از تصویری با حجاب شرعی برای تصویر پروفایل کاربری استفاده کنند. زیر پا گذاشتن هر یک از موارد بالا شامل جریمه اکانت کاربری است. در مرحله اول چند روز حساب کاربری فرد محدود میشود (اجازه استفاده از گروه ندارد) و در مرتبه دوم حساب کاربری فرد به صورت کامل از گروه حذف میشود.

10.غیبت درباره هر یک از مسلمانان چه فارسی زبان باشند یا نباشد چه از مسئولین باشد یا نباشد مجاز نیست. تهمت زدن به هر یک از مسلمانان چه از مسئولین باشد یا نباشد مجاز نیست. دروغ پراکنی و مسخره کردن بر اساس اراجیف و شایعات موجود در شبکه های اجتماعی درباره مسئولین کشور جمهوری اسلامی ایران (و همه مسئولین کشورهای مقاومت اسلامی) مجاز نیست و کاربرانی که این قوانین را زیر پا بگذارند محدود می شوند.

11.تیم تحریریه گروه های مذکور به هیچ عنوان برای مدنظر قرار دادن ۱- افراد مخالف دین اسلام و ۲- افراد ضد انقلاب اسلامی ایران و ۳-اصلاح‌طلبان آمریکایی و بقیه ۴- منافقین و ۵- افراد جاهل مقصر ، وظیفه ای ندارد هرگونه حضور افراد مذکور در گروه که به هر شکل در متن ها و نظرات خود اهداف پلید و ذهنیت تاریک خود را مشخص کنند با محدودیت و حذف اکانت کاربری از گروه همراه است .

12.کاربران عضو ” گروه های مذکور ” اجازه ندارند کسی را تحت فشار روانی و رسانه ای قرار دهند. مجاز نیستید مسائل حریم خصوصی کسی را مطرح کنید. ریختن آبروی مردم از بزرگ ترین گناهان است. در صورت مشاهده موارد مذکور اکانت فرد محدود و حذف می شود.

13.نوشتن و اشاره به لینک مشخص و قابل کلیک به گروه های غیراخلاقی و گروه های مربوط به اصلاح طلبان افراطی و رسانه های ضد انقلاب اسلامی مجاز نیست و نظرات مذکور حذف میشوند.

14.مردمی که با پذیرفتن قوانین عضو ” گروه های مذکور ” در بله می‌شوند اجازه ندارند در بخش شناسنامه پروفایل کاربری خود آدرس منزل یا شماره تماس شخصی خود را بنویسند. هم چنین مجاز نیست دیگر مواردی که مسیر سواستفاده را برای افرادی با قلب مریض باز میکند در بخش بیوگرافی پروفایل خود بنویسید.

15.کاربران می بایست در نوشتن همه متن های خود از زبان شیرین فارسی استفاده کنند.

  1. با توجه به نبود زیرساخت مناسب برای شناسایی گروه های خیریه ، گروه های جهادی ، گروه های امدادی و گروه های مرتبط ، نشر هیچ نوع پیام مرتبط با این گروه ها و کانال ها با نیت جمع آوری وجه و حمایت مالی یا غیره … مجاز نیست …
  1. از گفتگوی بیهوده ( چت کردن ) در گروه خودداری فرمایید. مباحثی که به گفتگو نیاز دارد در بخش پیام خصوصی با هم دو نفری مطرح کنید. مباحث ادامه دار که نتیجه ای در گفتگوی اینترنتی ندارد را بعدا حضوری یا با قابلیت تماس تصویری و صوتی بله پیگیری کنید و از بهم ریختن گروه و ناراحتی ایجاد کردن خودداری کنید.

18. اعضای بزرگوار ” گروه های مذکور ” در بله لطفا هر چند ماه برای مطالعه نسخه بروزرسانی شده متن قوانین به لینک‌ مراجعه کنید:

https://ble.ir/join/H9rFJm8rKe