از سایت نوجوانیا و سایت بنیانا و سایت اقامه حجاب حمایت کنید


فرصت طلایی برای نذر فرهنگی [ حمایت مالی از استمرار فعالیت سایت بنیانا و سایت نوجوانیا و سایت کلمات و سایت اقامه حجاب ] و مشارکت در ترویج سبک زندگی اسلامی در محیط رایان ؛ سایت نوجوانیا و سایت بنیانا از راه روشنگری برای درک بهتر موضوعات به مردم قدرت می‌دهد تا تصمیم درست بگیرند.


در این دوران خطرناک ، وجود رسانه‌هایی همچون سایت بنیانا و سایت نوجوانیا به عنوان رسانه جویای حقیقت و تولید کننده محتوا ضروری است.

ما به هیچ نهاد یا سازمانی وابستگی نداریم و برای درآمد از تبلیغات استفاده نمی‌کنیم ، به این معنی که رسانه ما عاری از نفوذ و سیاسی و عاری از تبلیغات است – این ما را متفاوت می کند. این موضوع مهمی است که بتوانیم بدون نگرانی از سرزنش دشمنان اسلام، آن‌ها را به چالش بکشیم و دشمنان جمهوری اسلامی ایران را افشا کنیم.

شما می‌توانید با فقط هزار تومان از تیم تحریریه سایت بنیانا و سایت نوجوانیا پشتیبانی کنید. – فقط یک دقیقه طول می کشد. اگر می توانید ، لطفاً هر ماه با مبلغ معمولی از ما حمایت کنید. متشکریم.


شماره کارت
6037998237113641
6037-9982-3711-3641
شماره حساب
0227223447007
شماره شبا
IR1701700000000227223447007
بنام : م.ف


  • سایت بنیانا و سایت نوجوانیا برای همه در دسترس است و توسط خوانندگان تامین میشود.
  • سایت بنیانا توسط هیچ سازمان یا گروهی تامین نمی‌شود و در سال‌های گذشته با کمک‌های مردمی به کار ادامه داده است.
  • نذر فرهنگی شما به سایت بنیانا و سایت نوجوانیا کمک می‌کند تا اطلاعات و محتوای بیشتری برای عموم مردم آماده کند.
  • شما می توانید هر زمان با مراجعه به این صفحه از 200 تومان تا چند میلیون تومان در فعالیت سایت بنیانا و سایت نوجوانیا مشارکت کنید.

رسول خدا(ص) خطاب به حضرت علی(ع): به خدا سوگند، اگر خداوند کسی را به دست تو هدایت کند برایت بهتر است از آنچه آفتاب بر آن طلوع و غروب می‌کند. (وَ ایْمُ اللَّهِ لَأَنْ یَهْدِیَ اللَّهُ عَلى‏ یَدَیْکَ رَجُلًا خَیْرٌ لَکَ مِمَّا طَلَعَتْ عَلَیْهِ الشَّمْسُ)

کافی/9 /410

امام صادق(ع): اگر صدقه هشتاد دست بگردد، همۀ آنها اجر دارند، بى آن که از اجر صاحب صدقه چیزى کاسته شود! (لَو جَرى‏ ثَوابُ المَعروفِ على‏ ثَمانینَ کَفّاً لُاجِرُوا کُلُّهُم، مِن غَیرِ أن یَنقُصَ مِن صاحِبِهِ مِن أجرِهِ شیئا)

ثواب الاعمال ؛ 141

رسول اللَّه(ص): برترین صدقه، آن است که فرد مسلمان دانشى را فرا گیرد، سپس آن را به برادر مسلمانش بیاموزد.  (أفضَلُ الصَّدَقَةِ أن یَتَعَلَّمَ المَرءُ المُسلِمُ عِلماً ثُمَّ یُعَلِّمَهُ أخاهُ المُسلِمَ)

کنز العمال/ 16357

رسول اللَّه(ص): مردم، صدقه ‏اى همچون نشر دانش نداده‏ اند (ما تَصَدَّقَ النّاسُ بِصَدَقَةٍ مِثلِ عِلمٍ یُنشَرُ )

منیة المرید/105

رسول اللَّه(ص): از جمله صدقه آن است که انسان، دانشى را فرا گیرد و آن را به مردم بیاموزد.(مِنَ الصَّدَقَةِ أن یَتَعَلَّمَ الرَّجُلُ العِلمَ و یُعَلِّمَهُ النّاسَ.)

عدة الداعی/72

هر مشارکت ، چه بزرگ و چه کوچک ، برای آینده ما بسیار ارزشمند است.

حمایت شما از استقلال ما محافظت می‌کند و به این معنی است که ما می‌توانیم تولید محتوای با کیفیتی را ارائه دهیم که برای همه در سراسر جهان و عاری از هرگونه تبلیغات و وابستگی به سازمان‌ها باشد…

مشارکت به روش غیر مالی…

اگر شما مخاطب عزیز اکنون نمی‌توانید جزوه حامیان مالی فعالیت ما باشید ، روش‌های دیگری هم برای مشارکت و همکاری و نشر مطالب تدارک دیده شده است…

۱- به تناسب توان و هدف‌تان مشارکت کنید و نذر کنید

۲- شما می‌توانید بدون یادگیری موارد فنی، از افرادی که بلد هستند حمایت کنید

۳- در تولید محتوای عاری از تبلیغات مشارکت کنید

۴- به گسترش رسانه‌های شیعه کمک می‌کنید. آیا می‌دانید از هر ۵ هزار وب سایت فقط ۱ پایگاه متعلق به شیعه است؟!

۵- پایان هر هفته گزارش میزان حمایت‌ها را ارائه می‌دهیم

۶- از دو سایت مذهبی و بیش از شش صفحه اجتماعی که دست‌کم 80 هزار بازدید ماهانه دارند حمایت کنید

هزینه مورد نیاز برای تمدید سرویس هاستینگ وب سایت؛ قبل از پایان سال2021 مبلغ 3,565,800 تومان. [انجام شد| لینک توضیحات]

هزینه مورد نیاز برای خرید بسته های اینترنت برای ویرایشگران وب سایت؛ هر ماه مبلغ 200 هزار تومان

هزینه مورد نیاز برای خرید لپتاپ برای اعضای گروه؛ | در شهریور ۱۴۰۱ انجام شد. جزئیات در فهرست هزینه ها درج شد ؛ برای همیاری در پرداخت قرضها : دیدن صفحه واریز


سوالات متداول

حمایت مالی برای چه اموری صرف می‌شود؟

مبلغ انفاق شما برای امور زیر استفاده میشود:
1- پرداخت برای خرید یا تمدید سرویس های هاستینگ و دومین و موارد فنی الف: سایت بنیانا و ب : سایت نوجوانیا ج : سایت کلمات و د: سایت اقامه حجاب ؛ 2- برای امور فنی وب سایت 3- تولید محتوا و تولید عکس نوشته‌ها و تهیه پوسترها و کتابچه‌ها 4- خرید فونت 5- خرید اشتراک ربات های لازم برای استخراج محتوا 6- هزینه‌های تبلیغ در کانال های دیگر برای معرفی مطالب و مقالات مهم 7- هزینه های مستمر خرید یا پرداخت برای تمدید سرویس اینترنت برای تیم تحریریه سایت نوجوانیا و سایت بنیانا و سایت کلمات 8 – کمک به اعضای تیم تحریریه برای پرداخت هزینه رفت و آمد برای جلسات گروهی فصلی یا ماهانه 9 – هدیه‌های جزئی یا موردی به کسانی که برای پیشرفت وبسایت بنیانا و وب سایت نوجوانیا کمک کرده‌اند 10- خرید تجهیزات فنی ( لپتاپ، ماوس، کیبرد و میکروفون و…) برای تولید محتوا و مدیریت وب‌سایت‌ها.

در هنگام پرداخت چه میزان کارمزد دریافت میشود؟

شما می توانید از ۱۰۰۰ تومان تا حداکثر سقف پرداخت را با درگاه آنلاین در که بخش ابتدای صفحه توضیح داده شده است واریز کنید. به مبلغی که شما برای واریز انتخاب می‌کنید 1 درصد (حداقل صد تومان) کارمزد شبکه بانکی اضافه میشود ( که آن را تیم تحریریه پرداخت میکند)

منظور از یک درصد چیست؟ ؛ 1 درصد به ازای مبلغ هر تراکنش است ( و ما بعنوان دریافت کننده آن را می‌پردازیم ). حداقل مبلغ کارمزد دریافتی از هر تراکنش 100 تومان و حداکثر آن 3000 تومان می باشد. بعنوان مثال اگر تراکنش شما 20 هزار تومان باشد کارمزد 200 تومان است و کارمزد مبلغ 45 هزار تومان 450 تومان است.

نکته : اگر از طریق لینک https://idpay.ir/nojavania ( به عنوان روش دوم) پرداخت را انجام دهید کارمزد بیشتری ( دست کم 700 تومان ) محاسبه میشود که توسط ما پرداخت میشود…

منظور از گزارش هفتگی و ماهانه برای شفافیت چیست؟

برای شفافیت مالی و آشکار بودن میزان حمایت‌ها از سایت بنیانا و سایت نوجوانیا ، در پایان هر چهار هفته ماه میزان هر حمایت و مجموع آن در صفحه‌ای جدا منتشر میشود. ( برای دیدن فهرست حمایت‌ها اینجا کلیک کنید) . هم چنین برای آشکار و شفاف بودن میزان هزینه ها ، فهرستی از پرداخت ها و اسکرین شات فاکتورها در این لینک فهرست میشود

صفحه حمایت مالی با ساختار جدید در روز پایانی شهریور 1400 شروع به کار کرده است و اولین گزارش برای شفافیت اوایل مهر خواهد بود. برای دیدن صفحه قدیمی حمایت مالی و فهرست هزینه و حمایت ها و… به این لینک مراجعه نمایید.

آیا درگاه پرداخت امن است؟ آیا لینک پرداخت امن است؟

ما برای جلوگیری از سوءاستفاده و بروز مشکلات حقوقی ، امکان درج شماره 16 رقمی کارت برای دریافت حمایت های شما را نداریم. اما از بستری کاملا امن برای دریافت مبالغ استفاده میشود. [ سامانه پرداخت با استفاده از خدمات شرکتِ ایرانیِ « آیدی پی » IDPay.ir ایجاد شده است ] که تقریبا 60 درصد موسسه‌ها و گروه‌ها و خیریه‌ها از خدمات آن استفاده میکنند…

آیدی پی متعلق به شرکت وب کاران ایمن است. شرکتی در زمینه خدمات پرداخت که از شهریور ماه 1387 آغاز به کار کرده است. آیدی پی که با مجوز رسمی شاپرک بانک مرکزی ایران فعالیت می کند.

پس از درج مبلغ و تکمیل بخش نام و اطلاعات تماس ( اختیاری ) شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می‌شوید … درگاه پرداخت اینترنتی بانک ، با استفاده از پروتکل امن SSL به مشتریان خود ارایه خدمت نموده و شامل آدرس شرکت شاپرک https://shaparak.ir است.

می توانم از روش دیگری بجز حمایت مالی کمک کنم؟

بله. شما مخاطبین عزیز که اکنون نمی‌توانید به هر دلیل حامی مالی باشید، می‌توانید به روش‌های دیگر در ۱-نشر مطالب سایت بنیانا و سایت نوجوانیا ۲-مشارکت و همکاری در بازنشر محتوای تولیدی و ۳-همفکری برای نشر مطالب در شبکه های اجتماعی و… ما را یاری کنید… فهرستی از این روش‌ها در این صفحه گردآوری شده است… ( لینک صفحه مشارکت و همکاری)

سوالات دیگری دارم. چطور بپرسم؟

شما همواره می توانید به ما ایمیل ( nahzat@pm.me ) ارسال کنید. دیگر روش های ارتباطی برای ارسال پیام در پیام رسان های تلگرام و ایتا و بله و … در صفحه ” تماس با ما ” نوشته شده است.


موقعیت کسانی که اموالشان را در راه خدا هزینه می‌کنند، مِثل موقعیت دانه‌ای است که هفت خوشه از آن بروید و در هر خوشه صد دانه باشد! تازه، خدا برای هرکه لایق ببیند، چندین برابرش می‌کند! آخر، خدا روزی‌گسترِ داناست.

قرآن کریم – سوره البقره – آیه 261

امام حسن(ع): برترى کسى که یتیم آل محمّد را که از سرپرستان خود جدا شده و در جهل فرو رفته است سرپرستى کند و او را از جهل بیرون آورد و امور مشتبه را براى او روشن سازد، بر کسى که یتیمى را سرپرستى کند و به او آب و غذا دهد، مانند برترى خورشید بر ستاره سُهى‏(ستاره کوچکى است از ستارگان دبّ اکبر) است. (فَضلُ کافِلِ یَتیمِ آلِ محمّدٍ المُنقَطِعِ عَن مَوالِیهِ النّاشِبِ فی رُتبَةِ الجَهلِ- یُخرِجُهُ مِن جَهلِهِ، ویُوضِحُ لَهُ ما اشتَبَهَ علَیهِ- على‏ فَضلِ کافِلِ یَتیمٍ یُطعِمُهُ ویَسقیهِ، کَفَضلِ الشَّمسِ علَى السُّها

احتجاج طبرسی/1/ 16