دسته‌ها
نوشته ها

تکذیب یک شایعه ؛ جریمه خودروها به‌خاطر پخش آهنگ خواننده لس آنجلسی صحت ندارد


🔹اخیرا شایعه‌ای به نقل از رئیس پلیس راهور تهران در فضای مجازی منتشر شده است؛ مبنی بر اینکه خودروی رانندگانی که آهنگ جدید شیطان ساسان یافته (ساسی مانکن )، شیطان ساکن لس‌آنجلس، را پخش کنند تا آخرین روز عیدنوروز در پارکینگ ضبط خواهد شد و خودروی مورد نظر به مبلغ یک میلیون تومان جریمه می‌شود.

🔸 در همین رابطه سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران، در گفتگوی اختصاصی با مرکز مقابله با شایعات سایبری، این شایعه را قویا تکذیب کرد و گفت: هر انسان عاقلی با دقت به این شایعه متوجه می‌شود که چنین ادعایی از نظر فنی نیز غیرقابل اجرا است.

🔸بنابراین نه تنها چنین شایعه‌ای صحت ندارد، بلکه تصویری هم که به‌عنوان رئیس پلیس راهور تهران منتشر شده است متعلق به سردار حمیدی نبوده و مربوط به رئیس پلیس سابق، سردار محمدرضا مهماندار است.

منبع : مرکز مقابله با شایعات سایبری


با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
نوجوانیا

از نوجوانیا

رسانه نوجوانیا ، رسانه دختران مسجدی و پسران مسجدی که با نظارت مومنین مسجدی و طبق متن فقه شیعی به نشر خبر و مقاله می‌پردازد. رسانه نوجوانیا از راه روشنگری برای درک بهتر موضوعات به مردم قدرت می‌دهد تا تصمیم درست بگیرند. گروه تحریریه نوجوانیا تلاش می‌کند در محیط رایان با دفاع از حق ، برای پیشبرد اهداف متعالی اسلام عزیز قدم بردارد...

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات